Komplet uczestników Biegu Trzech Plaż

AB Grudziądz i MORIW informują, że listy startowe tegorocznego Biegu 3 Plaż i Biegu 3 Plaż Junior zostały zapełnione do ostatniego miejsca i zamknięte. Znajduje się na nich łącznie 1200 osób z potwierdzoną opłatą. Tak więc przewidziany limit uczestników został osiągnięty. W ostatnich dniach zapisów, z uwagi na ogromne zainteresowanie, powiększona o 40 miejsc kosztem biegu głównego została lista startowa biegów dzieci. Ostatecznie na liczącej 7 km trasie wokół Jeziora Rudnickiego pojawi się 750 osób, a na krótszych dystansach wystartuje 450 małych biegaczy.

Dodatkowe zapisy nie są w tej chwili już przewidziane. Być może możliwe będą jeszcze w dniu imprezy pod koniec pracy biura zawodów, jeżeli pozostaną nieodebrane pakiety startowe. Tymczasem przygotowania do biegu idą pełną parą. Zapowiada się jak zwykle gorące ściganie. Wakacyjne medale są zamówione, plecaki i parasole również. Nagrody zostały zakupione, statuetki dla zwycięzców już dotarły, lody się mrożą, a numery startowe drukują. Szczegóły organizacyjne związane z biegiem podane zostaną na stronie internetowej i profilu FB Akademii Biegania wkrótce.

Potencjalnych sponsorów i wszystkich tych, którzy chcą wesprzeć przygotowanie zaplanowanej na sobotę 29 czerwca imprezy, np. dodać do pakietów swoje ulotki czy gadżety organizatorzy proszą o kontakt na nr tel. 505 088 940.