Na mecie w Rulewie

Taki medal czekał będzie za linią mety na wszystkich uczestników VII Półmaratonu Grudziądz – Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego. Organizatorzy, czyli Gmina Miasto Grudziądz i MORIW pochwalili się właśnie wizualizacją trofeum tegorocznych zawodów i zachęcają niezmiennie do zapisów. Wcześniej na oficjalnej stronie i facebookowym profilu biegu zaprezentowane zostały również wzory koszulek i kultowego już kubka, które to znajdą się w pakiecie startowym imprezy.

Na liście startowej znajduje się aktualnie  700 osób, prawie 600 z nich opłaciło do tej pory swój start. W tej grupie znajduje się całkiem już spora grupa przedstawicieli grudziądzkiej Akademii Biegania, a z pewnością będzie ona jeszcze bardziej liczna. W tym roku półmaraton odbędzie się w środę 1 maja, start zaplanowano o godzinie 11 jak zwykle ze stadionu Olimpii, finisz przewidziany został tradycyjnie na terenie hotelu Hanza Pałac w Rulewie. Limit startowy określony został na 1000 biegaczy.