1 maja do Rulewa

Trwają zapisy na siódmą edycję Półmaratonu Grudziądz – Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego. Przygotowywana przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku impreza w tym roku odbędzie się w środę 1 maja. Zawodnicy wystartują jak zwykle o godzinie 11 ze stadionu centralnego w Grudziądzu, by po kilku kilometrach zameldować się na moście przez Wisłę. Dalej pobiegną przez Grupę, Piłę Młyn i Buśnię, meta znajdzie się tradycyjnie na terenie Hanza Pałac Hotel w Rulewie.

Limit uczestników wyznaczony został na 1000 osób. Jak zapowiadają organizatorzy, na wszystkich czekać będą pamiątkowe koszulki, medale i upominki od sponsorów. Wyniki biegu wraz z rezultatami imprez w Ostródzie (9 czerwca) i Iławie (8 września) po raz drugi z rzędu zaliczone zostaną do klasyfikacji Grand Prix Trzech Półmaratonów, gdzie zapowiadane są nagrody dla dziesiątki najlepszych kobiet i mężczyzn oraz dodatkowe medale dla wszystkich, którzy ukończą cały cykl. 

A przy okazji półmaratonu Bronka Malinowskiego w Rulewie 1 maja zaplanowane są też biegi dzieci pod hasłem „Być jak Bronek”. Wyścigi na kilku dystansach rozegrane będą przed finiszem najszybszych półmaratończyków. Tu również przyjmowane są już zgłoszenia. Na małych biegaczy czeka łącznie 140 miejsc. 
REGULAMIN I ZAPISY PÓŁMARATON ZAPISY BIEGI DZIECI