Zostań naszym Partnerem

Przed nami 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. Tym razem zbierać będziemy pieniądze na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Akademia Biegania Grudziądz po raz kolejny chce przyłączyć się do tej akcji. Planujemy zrobić to najlepiej jak umiemy, czyli organizując imprezę biegową dla wszystkich chętnych.

Od 2014 roku z naszej inicjatywy odbywa się w Rudniku Bieg dla WOŚP. Impreza od samego początku spełnia swoje cele, za każdym razem zbieramy bowiem trzykrotnie więcej środków niż wydajemy na jej organizację. W tegorocznych zawodach udział wzięło 800 osób. Dzięki wpisowemu, loterii i licytacji fantów przekazaliśmy dla Orkiestry prawie 35 tysięcy złotych. Łącznie w ciągu pięciu lat wsparliśmy tę akcję kwotą 114.000 zł!

13 stycznia 2019 roku kolejny orkiestrowy finał. I nasz szósty bieg. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie, poprzez dofinansowanie zakupu medali i posiłku na mecie dla uczestników czy przekazanie gadżetów na loterię i licytacje. Każdą złotówkę pomnożymy kilkakrotnie. Pieniądze z opłaty startowej i inicjatyw towarzyszących imprezie trafią bowiem na konto grudziądzkiego sztabu WOŚP.

Zachęcamy gorąco do współpracy i liczymy, że dzięki pomocy darczyńców i wolontariuszy zorganizujemy kolejny wspaniały bieg.

Z poważaniem

Andrzej Dolewski

Prezes Stowarzyszenia „Akademia Biegania Grudziądz”