B3P – aktualności ciąg dalszy

Do VII Biegu Trzech Plaż coraz bliżej, mamy więc kolejne informacje na temat sobotniej imprezy na Plaży MORIW. Wciąż przybywa nagród, jakie losować będziemy wśród wszystkich uczestników sobotniego biegu głównego. Jest drobny i nieco większy sprzęt elektroniczny, są wartościowe vouchery, wejściówki do kina i nie tylko. Zachęcamy wszystkich startujących do uczestniczenia w ceremonii wręczania trofeów najlepszych, bo właśnie w tym czasie planowane są losowania. 

Odpowiednią rozgrzewkę przed startem biegu przeprowadzi ekipa Pań z klubu Fit House, a o rozmasowanie zbolałych mięśni za metą zadbają fachowcy z gabinetu Optimal Balance. Na Plaży Miejskiej pojawi się też białe miasteczko klinki Maszewski Dental Clinic oraz stoiska sklepów biegowych. Muzyczną oprawę imprezy zapewni rockowy zespół „Hope” z Ogniska Pracy Pozaszkolnej. Przypominamy również o tym, że na plaży obecna będzie Fotobudka, a dla najmłodszych przygotowana zostanie „Bitwa na wodne balony”.

A jako, że producent koszulek, jakie otrzymają w pakiecie startowym uczestnicy B3P i B3P junior wykonał ich trochę więcej, w Biurze Startowym wszyscy chętni będą mieli możliwość zakupu w cenie 30 zł/szt. takiego startowego, wykonanego z technicznego materiału biegowego stroju. Rozmiary są różne, wszystko oczywiście do wyczerpania zapasów. Całą sobotnią imprezę na Plaży Miejskiej poprowadzi zaś Łukasz Panfil, znany chyba wszystkim spiker największych biegowych imprez w Polsce.