Przybywa atrakcji

Przybywa atrakcji towarzyszących siódmej edycji Biegu Trzech Plaż. Jedną z nich będzie możliwość wykonania darmowej sesji zdjęciowej z różnymi gadżetami w Fotobudce. Szukajcie jej w sobotę na terenie plaży miejskiej. A później pochwalcie się nam swoimi zdjęciami. 

Szykujemy też coś dla uczestników B3P junior. To super plażowa rozrywka, czyli wojna na wodne balony. Tu do wspólnej zabawy zaproszą wolontariusze z zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej w Grucie wraz z nauczycielką wychowania fizycznego i instruktorką Anną Kalinowską. W planie konkursy sprawnościowe, zadania a na koniec wielka bitwa na piasku!

A na piątym kilometrze sobotnich zawodów dookoła Jeziora Rudnickiego biegaczy obowiązywać będzie ograniczenie prędkości.  Wszystko za sprawą fotoradaru, który na ulicy Malczewskiego wystawi wspierająca nasz bieg grudziądzka Straż Miejska. To jedyna okazja do tego, aby przed polującą zwykle na piratów drogowych „skrzynką” przebiec trzymając się za ręce, poskakać czy pomachać. Obecność na zdjęciach gwarantowana. Taka fotografia może być fajną pamiątką z biegu, a na pewno nie grozi za nią mandat.