Biegowy weekend

Kilka imprez zaliczyli nasi reprezentanci w miniony weekend. I tak w Szabdzie koło Brodnicy odbył się w niedzielę Bieg Napoleoński. Na dystansie 5 km 8. miejsce OPEN zajął Kazimierz Jaskulski, który z czasem 00:20:40 wygrał kategorię wiekową M50. Trasę dwukrotnie dłuższą na szóstej pozycji wśród Pań przebiegłą z kolei Kamila Ropińska. Czas 00:57:07 dał również drugą lokatę w grupie K30.

W Bydgoszczy z trasą 13. Nocnego Maratonu Kanału Bydgoskiego z powodzeniem zmierzyła się w sobotę Magdalena Jaworska – Nizioł, a rozegrany tego samego dnia 6. PKO Nocny Półmaraton Wrocław ukończył Krzysztof Czerwiński. Nasza drużyna wzięła również udział w zorganizowanej na stadionie grudziądzkiej Olimpii przez klub Fit House I Grudziądzkiej Sztafecie Urodzinowej. Dystans 4×800 metrów jako trzeci wśród kobiet ukończył zespół w składzie: Izabela Strzyżyńska, Agnieszka Szczutkowska, Joanna Polska, Marzanna Borc. Gratulacje!

A w uzupełnieniu wyników z poprzedniego weekendu warto wspomnieć o udziale Piotra Borca 9 czerwca w VI Edycji Terenowej Masakry, czyli zawodach z licznymi przeszkodami na trasie. W bydgoskim Myślęcinku nasz zawodnik wziął udział w biegu na dystansie 10 km i ukończył go na bardzo dobrym 108. miejscu wśród prawie tysiąca uczestników.